Správa webových stránek

Máte internetové stránky které běží na WordPressu

a potřebujete spravovat web…

Máte internetové stránky které běží na WordPressu a potřebujete spravovat web nejen obsahově ale také „technicky“? Zde máte možnost si vybrat pravidelnou správu a kontrolu vašeho webu. Ke správě a údržbě Vašeho webu je však potřeba mít přístup do WordPressu jako administrátor. V okamžiku udělení přístupu do administrace WordPressu se vytvoří prvotní záloha celého webu.

Následně se provede kontrola zda jsou k dispozici aktualizace jak pro WordPress tak šablonu-ny(*) šablony a to včetně pluginů(**). V případě že tyto aktualizace budou k dispozici bude následovat aktualizace v jednotlivých dílčích krocích. Tedy aktualizace proběhne položka po položce.

Správa a údržba webů na WordPressu

Správa webových stránek

Máte internetové stránky které běží na WordPressu a potřebujete spravovat web…

Máte internetové stránky které běží na WordPressu a potřebujete spravovat web nejen obsahově ale také „technicky“? Zde máte možnost si vybrat pravidelnou správu a kontrolu vašeho webu. Ke správě a údržbě Vašeho webu je však potřeba mít přístup do WordPressu jako administrátor. V okamžiku udělení přístupu do administrace WordPressu se vytvoří prvotní záloha celého webu. Následně se provede kontrola zda jsou k dispozici aktualizace jak pro WordPress tak šablonu-ny(*) šablony a to včetně pluginů(**). V případě že tyto aktualizace budou k dispozici bude následovat aktualizace v jednotlivých dílčích krocích. Tedy aktualizace proběhne položka po položce.

Placené šablony a moduly

Rozsah služeb:

Cenové nabídky na správu webů:

Součásti správy webu je i správa domény *1, prodloužení platnosti domény *2, prodloužení webového hostingu *3.

malý web

280měsíčně
  • Aktualizace WordPressu 1x měsíčně
  • Aktualizace pluginů 1x měsíčně
  • Záloha webu 1x měsíčně
  • Obnova poslední verze do 48 hodin
  • Správa domény na forpsi.com *1
  • Roční prodloužení domény (.cz) na forpsi.com *2

nabídka pro celoroční správu webu

3 000
  • Obsahuje kompletní nabídku pro velký web a e-shop

velký web/e-shop

650měsíčně

nabídka pro celoroční správu webu

6 500
  • Obsahuje kompletní nabídku pro velký web a e-shop

střední web

450měsíčně

nabídka pro celoroční správu webu

4 500
  • Obsahuje kompletní nabídku pro velký web a e-shop

Podmínky pro aktualizaci prémiových šablon a modulů.

Podmínky pro správu domén a hostingu.

*1

Správa domény na forpsi.com *1: součástí správy webu je i administrace domény u registrátora. Upřednostněný registrátorem domén je forpsi.com.

*2

Roční prodloužení domény (.cz) na forpsi.com *2: součástí správy webu je i roční prodlužování platnosti registrované domény. Prodloužit lze pouze 1 doménu a pouze českou národní doménu .CZ Upřednostněný registrátorem domén je forpsi.com.

*3

Roční prodloužení hostingu na forpsi.com *3: součástí správy webu je prodlužování hostingu u daného poskytovatele této služby. Upřednostněný poskytovatelem hostingu je forpsi.com. Prodlužovaní hostingu se týká pouze varianty: WEBHOSTING EASY a WEBHOSTING ADVANCED. Ostatní varianty jsou vyloučeny.

*4

Počet jazyků pro multijazyčný web WPML (multilicence) *4 jsou dva (2). Zpravidla se jedná o ENG/DEU (angličtina/němčina). V případě další jazyků je potřeba osobní konzultace. Multijazčný e-shop není podporovaný.

*5

Průběžné stylizace textů a grafické úpravy *5 zahrnují opravy a úpravy textů, optimalizaci obrazů, zarovnání, barevné korekce. Úpravy a opravy je možné provést pouze v případě že to kvalita dat umožňuje. Jedná se vždy o základní úpravy a opravy.

*6

V nejvyšší variantě je možné využít výroby maximálně 3 bannerů Slider Revolution. Výroba a vzhled bannerů může být rozšířena o další „placené rozšíření“ jakou jsou filmové efekty, polarizace obrazů, blur efekty a podobné. Více najdete zde: revolution.themepunch.com. Výroba bannerů nezahrnuje grafické podklady, ty je nutné vždy dodat v odpovídající kvalitě.